Gençler Huzurevini Ziyaret Etti

Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çukurova ilçesinde hizmet veren Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Atatürk Gençlik Merkezi öğretmenleri ve öğrencileri, Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Yaşlılarla bir araya gelen gençler, hem onlara moral verdi, hem de kendi bilgi ve tecrübelerini artırma fırsatı buldu.

ECDADA MORAL MOTİVASYON

Adana’da ücretsiz hizmet veren, eğitime destek kursları ile gençlerin sınavlara daha iyi hazırlanmalarını sağlayan, onları geleceğe hazırlayan Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı, bünyesinde eğitim gören gençlerin huzurevini ziyaret etmesini sağlayarak, bir nesli yetiştiren ecdadın moral motivasyonunu artırdı, onların duasını aldı. Öğrencilerle birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde gençler, huzurevi sakinleri ile sohbet etme, onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanma fırsatı buldu.

GENÇLER GELECEĞE HAZIRLANIRKEN GEÇMİŞLERİNE DE SAHİP ÇIKIYOR

Bundan sonra da ziyaretlerin devam edeceğini dile getiren Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı bürokratları, “Başkanımız Hüseyin Sözlü’nün talimatları gereği gençlerimizi her alanda geleceğe hazırlarken, geçmişimize de sahip çıkmaya devam etmelerini sağlıyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımıza sahip çıkma bilinci edinmeleri, en az derslerdeki başarı kadar önemli” dediler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here