Adana barajı fotoğrafları

#1
Barajımız.. can damarımız Adanamızın simgelerinden birisi ve belkide haftasonlarının vazgeçilmez manzarası. Birçoğumuzun barajda anıları vardır. ehir dışından gelip baraj yolunda sıkma yiyip unutamayanları unutmayalım.

Adana barajında çeşitli sosyal aktiviteler yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Halkın hoşça vakit geçirebileceği mesire alanlarının olduğu gibi hazırlıksız gelenler için hazır yemek yapan bir sürü yer vardır.

Barajın suyunda bir çok su sporu da yapılmakla beraber içinde balıkta avlanmaktadır. Yani kısacası Adana, barajın etinden sütünden ve yününden sonuna kadar faydalanmaktadır.

adana-baraji (1).jpg
adana-baraji (2).jpg
adana-baraji (3).jpg
adana-baraji (4).jpg
adana-baraji (5).jpg
adana-baraji (6).jpg
adana-baraji (7).jpg
adana-baraji (8).jpg
adana-baraji (9).jpg
adana-baraji (10).jpg
adana-baraji (11).jpg
adana-baraji (12).jpg


Adana Barajı hafta sonu tatilcileri Adanalıları rahat de Adana dışından gelen piknikçileri ağırlamaktadır.

Zaman zaman baraj kenarında düğünler nişanlar kınalar asker eğlenceleri ve buna benzer sözlü müzikli eğlenceli oynamalı birçok etkinlik düzenlenmektedir,
Adana’da yakında Deniz olmadığı için bir baraj yolu yapıp gelelim diye gençler Akşamları baraj kenarında tur atarlar.

Düşük bütçelere hitap eden kafeteryalar olduğu gibi lüks ve hizmette sınır tanımayan Adana’ya özel yemekler yapan restaurantlar da bulunmaktadır.
Eşsiz manzarası ile baraja karşı yemek yemek istersiniz Baraj Yolu kenarındaki bu Restaurant lardan faydalanabilirsiniz.

Baraj Yolu kenarındaki restaurantlar seçimi yaparken mobil uygulamalardaki verilen puan yıldız ve yapılan yorumları bakıp kararınızı verebilirsiniz.
 
Yukarı