Adana Transfer - Çağ & Ede Turizm

Hayati Sonay

Admin
Yetkili Kişi
#1
Adana transfer firması uzun yıllardır Adana ilinde hizmet veriyor. Bu şirket aracılığıyla hem yurt içi turlara katılabilir, hem de yurt dışı gezilere katılabilirsiniz. Yalnızca Adana ili içinde değil, çevredeki bölgelere de çeşitli şekillerde ulaşım sağlanan firma ile personel taşımacılığı da yapılmaktadır. Adana personel Servis Firmaları bu alanda yeterli tecrübe ve donanıma sahiptir. Konforlu araçları ve kaliteli hizmeti ile dikkat çeken firmanın aynı zamanda öğrenci taşımacılığı için de araçları bulunuyor. Adana doga sporları yapabileceğiniz çeşitli turistik mekanlara yapılan gezilerin yanı sıra Akdeniz turları ve Ege turları da firma tarafından düzenlenmektedir. Bunların yanı sıra adana çıkışlı kültür turlarına katılarak çeşitli kültürel gezilere dahil olmanız için de tur programları yine firma tarafından sağlanıyor.

Çağ&Ede Turizm Seyahat Acentası / Çağlar KOŞAK

Ofis : 0322 227 29 29 / Cep: 0533 662 34 10


Özellikle Adana ve Mersin arası seyahatlerinizde de güvenli ve konforlu bir yolculuk arzusunda iseniz, mersin transfer yöntemini kullanabilirsiniz. Ayrıca sitede yer alan bilgilerden yola çıkarak seyahatiniz için en uygun yeri en uygun fiyatlar ile ayırtabilir, satın alabilirsiniz. Adana uçak bileti ya da adana otobüs biletine bu yöntem ile çok daha bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Okul gezileri için otobüs kiralama veya havaalanından şehir merkezine transfer gibi detayları artık düşünmenize gerek yok! Adana transfer ile her türlü taşımacılık için uygun bir seçenek mevcut. Yalnızca uçak ve otobüs turları ve transferleri değil, deniz yolculuğu ve gezintileri için de seçenekler yer alan Adana transfer firması ile aynı zamanda adana tekne turuna çıkarak denizin tadına varabilir, mersin tekne turu ile daha önce görmediğiniz kıyıları keşfedebilirsiniz.


Kendi başına veya ailesi ile seyahat etmekten hoşlanan, seyahat için bu yöntemi tercih eden kişiler için de firmanın çeşitli hizmetleri bulunuyor. Araç Kiralama konusunda uygun seçenekler müşteriler için hizmete sunulmuştur. Dileğe bağlı olarak şöförlü araç kiralama da mümkündür. Bunlara ek olarak adana vip araç kiralama ya da kalabalık yolculuklar için otobüs kiralama seçenekleri de mevcuttur. Adana turizm şirketlerinden bir tanesi haline gelen Adana Transfer, kültürel geziler için ve adana günü birlik gezi programları için araç temin etmektedir. Bu sayede kişiler Adana’dan başlayarak ve sahil şeridini de izleyerek keyifli bir yolculuğa çıkmaktadır. İş yeri merkezde olup, ikamet ettiği konut merkeze uzak olan ya da vesait konusunda sıkıntı yaşayan personeller için de Adana Personel Taşımacılık hizmeti kişilere sunulmaktadır. Adana Personel Servisi sayesinde kişiler saatlerce trafikte beklemek durumunda kalmadan, rahatça çalışma yerlerine gidebilmektedir. adana personel servisi konusunda geniş bir yelpaze sunan Adana Transfer ile artık işe gitmek çok daha kolay ve rahat olacak. Personel taşımacılığı çerçevesinde bir de fabrika servisi çalıştıran Adana Transfer ile fabrika işçileri tam vaktinde fabrikaya ulaşmaktadır. Kurumsal Personel Servis Taşımacılığında bir marka haline gelen Adana Transfer, aynı ilgiyi Öğrenci Taşımacılığı konusunda da görmektedir. Aileler çocuklarını güvenli ve kaliteli bir firma ile okullarına göndermekte ve bunun için fahiş bedeller ödemek zorunda kalmamaktadırlar. Okula gidiş saatinden bir süre önce öğrenciler toplayan Adana Öğrenci Taşıma Firmaları, eve dönüşte de aynı özeni tüm öğrencilerine göstermektedir.Şehir içi ve şehirlerarası kongreler, toplantılar ve konferanslara gidiş ve dönüş için araç kiralama, adana otelleri transfer hizmeti de bulunan firmanın aynı zamanda adana havaalanı araç kiralama seçeneği de bulunuyor. Özel olarak Mersin iline de servis ve transfer hizmeti veren firmadan mersin havaalanı transfer seçeneklerini de inceleyebilir ve bütçenize en uygun seçeneği belirleyerek yararlanmaya başlayabilirsiniz. Adana shuttle hizmeti de en çok kullanılan yolculuk yöntemlerinden bir tanesidir. Shuttle adana mersin yol güzergahında da kullanılabilen bir araçtır ve buna ek olarak adana havaalanı shuttle güzergahına dahildir. Bu sayede kişiler çok fazla yükle bile rahatlıkla havaalanına ulaşım sağlayabilmektedir.

12 yıllık tecrübesi ile hizmet veren firma, müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. Müşterilerinin mağdur olmaması ve % 100 güler yüz için çalışan firma, tüm soru ve sorunlar için online olarak da canlı yardım ekibiyle yanınızda! Fiyat ve yolculuk detayları ile düzenlenen turlar için yol güzergahı, servis ücretleri vs. her konuda bu bölümden yardım talep ederek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Online olarak da kiralama işlemleri yapılabilen firmadan memnun olmadığınız durumları yine bu kısımdan bildirebileceğiniz gibi, telefon aracılığıyla ya da e posta yöntemini kullanarak da iletebilirsiniz. Her daim yenilik peşinde olan ve kendini ileri taşımak misyonunu benimseyen Adana Transfer ile yolculuklarınız güvenli ve huzur dolu olacak.

Mersin ili için de çeşitli hizmetleri bulunan bu firmanın mersin otobüs kiralama seçeneği de kalabalık gruplar açısından gezilerde değerlendirilebilirdir. Mersinde yaz aylarını geçiren kişileri havaalanından ya da otobüs garından alarak mersin yazlıklara transfer eden firma aynı zamanda mersin Taşucu tekne turu ile arzu eden kişilere keyifli bir zaman da vaat etmektedir. Bu tekne turu ile Mersin ili deniz kıyılarını gezmek ve görmek sizin için oldukça keyifli ve uygun fiyatlı bir deneyim olacak. mersin gezi tur gibi aktivitelerde kullanılacak mersin minibüs kiralama hizmetinden de yararlanılabilir. Tarihi ve turistik bölgeleri gezip görmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren firma, konaklamalı geziler ve seyahat turlarınızda, vazgeçilmez ulaşım firması olma yolunda ilerliyor. Yalnızca Adana ve Mersin’le sınırlı kalmayıp karadeniz turları ile Çanakkale turları ve çeşitli yurt içi turlar noktasında da ihtiyaca cevap veren bir firma haline gelmeye devam ediyor. seyhan, yüregir, Çukurova gibi bölgelere taşımacılık yahut organizasyon gibi görevler üstlenen firma, yatçılık konusunda da son derece tecrübeli. Bu alanda da kiralama ile hizmet sunan firmanın çalıştığı yatçılık kuruluşları arasında latife sultan yatcılık ve göktug yatcılık gibi isimler yer alıyor. Kiraladığınız yat ile kendinize ait bir seyahate ya da tatile çıkmanın güzelliğini bir düşünün! Sıradanlaşmış ve sıkıcı bir hal almış hayatınızdan birkaç gün kaçmak, yeni bir pencere açmak ruhunuza iyi gelecek ve içinizi ferahlatacak! Siz de vakit geçirmeden firmanın hizmetlerine göz atın, güzel bir yolculuk hazırlıklarına hemen başlayın!

İster öğrenci taşımacılığı, ister personel taşımacılığı olsun akla gelecek ilk firmalar arasında yer alan Adana Transfer hizmetleri, gittikçe yükselen başarı grafiği ile göz dolduruyor. Bu firma aracılığıyla kişiler okullarına ve işlerine giderken trafiği ve güvenliği dert etmiyor. Üstelik sadece bu da değil; firma gezi hizmetleri ile de göz dolduruyor. Hem Mersin’de hem başka illerde sunduğu hizmetler son derece cazip olan Adana Transfer, pek çok firmaya nazaran daha deneyimli. Adana shuttledan Adana fuar transfere, Adana havalimanı taksi hizmetinden adana çıkışlı turlar için sunduğu taşımacılık hizmetine aradığınız her transfer işi için uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenek. Gezilere Araç Temini sağlaması ile Tur Şirketlerinin büyük tutarlar ile sağladığı hizmeti bütçeniz dahilinde bu firmada bulabilirsiniz. Firma ile iletişime geçerek aradığınız her transfer durumu için bir seçenek olanağına erişebilirsiniz.
 

Dosyalar

Yukarı