Başkan Sözlü'den Çukurova Üniversitesi Rektörüne Ziyaret

#1
Rektör Kibar’dan Başkan Sözlü’ye Teşekkür Plaketi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı ziyaret etti

adana.jpg


Ziyaret sonrası Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar tarafından Başkan Sözlü’ye 57. Alay Şehitleri Cami’nin yapımındaki destekleri için teşekkür plaketi ve sancak takdim edildi.

“Üniversitemiz Her Zaman Çözüme Katkı Sunmuştur”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Sözlü, Türkiye’nin en gözde bilim yuvalarından bir tanesi olan ve şehrin değerini arttıran Çukurova Üniversitesi ile iş birliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken kentin sorunlarında üniversitenin her daim çözüme katkı sunduğunu belirtti.

adana3.jpg


“Desteklerinizden Dolayı Teşekkür Ederiz”

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye Çanakkale Savaşı'nda savaşan ve hayatını kaybeden 57. Piyade Alayı askerleri anısına yaptırılan, Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi yanında yer alan Sabancı Camii'den sonra Adana'da bulunan en büyük ibadethane olarak hizmete açılmayı bekleyen 57. Alay Şehitleri Camii’nin yapımındaki destekleri ve katkıları dolayısıyla bir teşekkür plaketi ve sancak takdim etti.

adana2.jpg
 
Yukarı