Kocaispir, 107 Mahalle Muhtarına Bilgisayarlarını Düzenlenen Programla Teslim Etti

Kebap

Admin
Yetkili Kişi
#1
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 107 mahalle muhtarına bilgisayarlarını düzenlenen programla teslim etti. Programda konuşan Başkan Kocaispir yakın zamanda ‘Talep Takip Sistemi’ ile desteklenecek bilgisayarların Yüreğir’in ve mahallelerin her noktasına hakim olmak¸ eksik hizmetleri görüp hızla iletişim kurmak adına ciddi imkânlar sunacağını söyledi.

muhtarlara bilgisayar.JPG


Muhtarların çalışma ortamlarındaki verimlerini artırmak adına Yüreğir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Muhtarlara Bilgisayar Dağıtımı Programı’ Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Programda, muhtarlara bilgisayarlarını dağıtan Başkan Kocaispir, “Muhtarlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmek bizim için de son derece önemli. Adaylığım sürecinde söz vermiştim. Sözümüzü yerine getiriyoruz. Bugün 107 mahalle muhtarımıza muhtarlık hizmetlerinde kullanılmak üzere
bilgisayar ve çok fonksiyonlu yazıcılarını teslim ediyoruz. Yine sınırsız internet desteği de bizden. Rabbim hepimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” diye konuştu.
 
Yukarı