Şehit İkiz Polislerin Ailesine Ziyaret

Ahmet Oruç

MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nin yıldönümünde Ankara’da şehit düşen ikiz polis memurları Ahmet Oruç ve Mehmet Oruç’un ailesini ziyaret etti.

 

Ülkücülerden ikiz şehit babasına anlamlı hediye

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik, terör örgütü FETÖ’nün hain darbe girişimine karşı Türk Milleti’nin kahramanlık destanları yazdığı 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nin yıl dönümünde Ankara’da şehit düşen ikiz polis memurları Ahmet Oruç ve Mehmet Oruç’un Adana’da yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulunup, Türk Bayrağı ve Kuranı Kerim hediye etti.

 

Başkan Ramazan Çelik, beraberinde Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ankara’daki Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan ikiz polis memurları Ahmet Oruç ve Mehmet Oruç’un baba ocağını ziyaret etti. Başkan Çelik, şehit ikiz polislerin babası Halil Oruç’a başsağlığı ve sabırlar diledi.

 

İkiz kardeşler Ahmet Oruç ve Mehmet Oruç’un vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin huzur ve güvenliği için şehadete eriştiğini vurgulayan Başkan Çelik, şehit ailelerinin her zaman yanında olduklarını dile getirdi. Çelik, şehit babası Halil Oruç’a içinde Kuranı Kerim bulunan Türk Bayrağı öpüp, hediye etti.

 

Yapılan duanın ardından söz alan Başkan Çelik, “Ordumuzun ve polis teşkilatımızın şerefli mensupları, hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz’da devleti ele geçirme, demokrasiyi ortadan kaldırma, ülkeyi işgal etme ve milleti esir etme girişimine kahramanca mücadele etmiştir. 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nin birinci yıldönümünde, bölücü hainlere karşı kahramanlık destanı yazarken şehit düşen tüm asker ve polislerime rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz. Gazilerimize sağlık temenni ediyoruz. Şunu herkes iyi bilsin ki, Milliyetçi Hareket, rejimin ve Türk Milleti’nin teminatıdır” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here