Tek Derdimiz Adana’ya Hizmet

, belediye olarak Adana’ya yeni kazandırıldıkları ve genel idare tarafından gerçekleştirilen yeni yatırımlar hakkında yaptığı değerlendirme de “Memleketimize hizmet aşkımız ilk günkü heyecanla devam ediyor” dedi.

 

DEV PROJELERİMİZLE KENTİN GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ

 

Adana genelinde bugüne kadar birçok alanda yepyeni hizmetleri gerçekleştirmenin yanında Bakanlıklarımızın yaptığı hizmetlerde destek çıkarak Adana’nın gelişimi ve güzelleşmesi konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarının belirten Sözlü; “Adana’nın belirlediğimiz hizmet önceliklerine göre planlama yaptık. Bu planlama dâhilinde hizmetlerimizi peş peşe gerçekleştiriyoruz. 14 bin 270 kilometrekarelik hizmet alanımızda ve 7 bin kilometrelik yol ağımızda ihtiyaçların giderilmesi konusunda azami gayret gösteriyoruz. Kentin kırsalına ve merkezinde 120 adet köprü menfez ve binlerce kilometre yol yapımı dışında kentin geleceği ile ilgili yepyeni projeleri hayata geçirmenin uğraşı içerisindeyiz. Şehrimizde susuz yerleşim yeri bırakmamak için binlerce km. içme suyu şebekesi ve kırsal kalkınma hizmetlerimizi gerçekleştirirken siyasi taassup içerisinde olmadık ve bundan sonraki hizmetlerimizde de olmayacağız. Hangi bölgemizin hizmet aciliyeti varsa o bölgeye öncelik tanıma konusundaki duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz” dedi.

 

BAKAN ÇELİK VE DAĞLI’YA TEŞEKKÜR SARI’YA SİTEM

 

Adana’ya hizmet heyecanı taşıyan tüm siyasilerle kol kola olmaktan asla imtina etmeyeceğini, bu ulvi amaç için çaba sarf eden seçilmiş ve atanmış değerli kişilerle işbirliği yapmaktan memnun olacağını belirten Başkan Sözlü; Kentimizin sorunlarına duyarlı bir yaklaşım gösteren öncelikle , iktidara mensup başta ve diğer milletvekillerine Adana’nın hizmet alması konusundaki gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca her zaman yanımızda olan ve değerli milletvekillerimize, CHP’li milletvekillerimize müteşekkirim.

 

bizlere sıcak ilgi gösterirken eski bakan , ne yazık ki tek derdimiz olan Adana’ya hizmet heyecanımızı düşürmeye yönelik birtakım tavırlar içerisinde olduğunu görmek bizi üzmüştür. Bir Adana milletvekilinin Bakan olduktan sonra öncelikle seçildiği yere hizmet akışını hızlandırmayı düşünmesi ve bu konuda gayret göstermesi gerekirken Sayın Sarı, hiç bilemediğimiz nedenlerden dolayı hizmetlerimize köstek olmuştur. Bu nedenle sitemliyim” Şeklinde konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here